Royal Sail - logo

Projektujemy mieszkania,
w których sami chcielibyśmy
zamieszkać.

https://rsig.com.pl/
Royal Sail - Developer image
Royal Sail - Developer image

To motto towarzyszy nam w każdym projekcie, tworzymy miejsca dla Twojej wygody i bezpieczeństwa. Istotne są dla nas Twoje potrzeby: jak spędzasz swój wolny czas, czy w jaki sposób załatwiasz sprawy codzienne. Ze szczególną uwagą podchodzimy do harmonii z zastaną przestrzenią, szanujemy zieleń czy otaczającą przestrzeń miejską a szczególnie jej historyczne tło.

Jesteśmy deweloperem z polskim kapitałem o szerokim doświadczeniu w sektorze rynku nieruchomości, mieszkaniowych, handlowo-usługowych, biurowych. Mamy świadomość iż nasze projekty współtworzą nowe oblicza miast, dlatego lubimy projekty, które doskonale wpisują się w otaczającą tkankę miejską i ją uzupełniają. Prowadzimy projekty w Łodzi, Zduńskiej Woli i Pabianicach, przygotowujemy kolejne. Wierzymy, że będą one doskonałym elementem wpisującym w nowo powstające części miast.

Wyślij wiadomość

Wysyłając wiadomość wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych przeze mnie w formularzu kontaktowym.

Dane osobowe podane przez Państwa w formularzu kontaktowym przetwarzane będą na zasadach określonych w Polityce Prywatności.

Lokalizacja biura sprzedaży

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.